ЩО МИ РОБИМОКомплексний догляд

Всі послугиКомплексний догляд

Всі ми в дитинстві копошилися на дачах або в селі у бабусі, боролися з бур'янами, вирощували овочі та квіти, труїли жуків... Тому, при появі власного саду, багато хто думає, що впорається самотужки. З одного боку, так і є, і багато функцій можна взяти на себе, якщо пожертвувати своїм особистим часом. Хоча, якщо подивитися на питання з іншого боку, то рослини вимагають належного догляду: достатнього поливу, своєчасної обрізки, боротьби з шкідниками та хворобами, внесення добрив тощо.

Догляд за садом вимагає багато часу та професійних знань, щоб Ваш сад ріс і розвивався,а не повільно помирав.

Обслуговування об'єктів одна з основних спеціалізацій нашого підприємства. До кожного об'єкту індивідуальний підхід - календар робіт на рік дозволяє вчасно проводити потрібні роботи, і Ваш сад буде вам за це вдячний, радуючи Вас з кожним днем все більше.

Комплексний догляд включає в себе:

Догляд за газоном

Cтрижка газону, аерація, скарифікація, внесення добрив, ремонт газону, підсівання лисин;

Внесення добрив

Рослини, як і люди, мають потребу в харчуванні і вітаміни, добрива
це те, що потрібно робити обов'язково. Наші фахівці завжди підберуть якісні та ефективні
добрива саме для Ваших рослини;

Обробка саду від хвороб і шкідників

Дуже важливий компонент догляду. Регулярна профілактика хвороб буде набагато менш витратною, ніж безпосередньо лікування рослин.
Важливо знати, що обробка просто зобов'язана зачіпати абсолютно всі рослини на ділянці, а не бути спрямованою на конкретне одну рослину, так як хвороби і шкідники мають властивість передаватися повітряно-крапельним шляхом. А значить, якщо хворіє одна рослина, значить і всі інші найімовірніше заражені, хоча можуть і не подавати жодних ознак хвороб. Саме тому профілактичні обробки врятують Ваш сад від небажаних хвороб.

Підготовка саду до зими

При необхідності, укриття рослин на зиму, утеплення визнав до зими, внесення добрив для підготовки рослин до зимового періоду..
Довіртесь нам, і фахівці високого рівня зможуть підтримувати ваш затишний куточок в належній формі!

Догляд за квітниками

Прополка, видалення сухостою, підсадка однорічників;

Обрізка рослин і чагарників

Щорічна обрізка рослин сприяє підтримці декоративності дерев і чагарників, їх здоров'ю, збільшенню якісних показників. Санітарна обрізка проводиться навесні, або восени, після закінчення сезону. Формувальна обрізка може проводитися кілька разів на сезон, в залежності від виду/сорту рослини і поставленого завдання для зовнішнього вигляду саду;

Обслуговування систем автоматичного поливу

Консервація поливу на зиму, запуск поливу навесні, й обслуговування поливу протягом року. Про проектування та влаштування
поливу ви можете почитати за посиланням.
https://di-line.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/background_single_service.jpg

Your garden, if you can dream it, we can design and build it!

ukUkrainian