ПриватніБлагоустрій території присадибної ділянки в м. Запоріжжя

Особливістю даного об`єкта є наявність лінії високовольтних передач проходить над більшою частиною ділянки. Загальна площа ділянки становить 4377м2 . На момент проектування озеленення на ділянці було виконано будівництво будинку і критого басейну, а також укладання тротуарної плитки згідно старого архітектурного проекту.

“Особливим” побажанням замовника було наявність однієї доріжки в саду і сад без каменів, при цьому використовувати “японські”; мотиви в облаштуванні території. Для забезпечення рослин і газонів водою на ділянці було пробурено свердловину, вода з якої подається у водойму, а з водойми використовується для поливу. На сьогоднішній день в водоймі живуть декоративні коропи та карасі, а систему довелося доповнити складною системою фільтрації.

Система фінансування, яка проводилась за залишковим принципом, розтягла в часі виконання робіт. Але сад живе і будується, що дозволяє реалізувати в ньому сміливі фантазії і технологічні новинки. Високовольтна лінія зумовила посадки низькорослих рослин на ділянці та велику кількість карликових і штамбових форм хвойних рослин. “Обов’язковий”;  атрибут сучасних присадибних ділянок – альпінарій розташований уздовж доріжки у вигляді витягнутої “гряди”. Плодовий сад пов’язали із загальною зоною озеленення пурпуролистної декоративної сливи. Листяні дерева підбиралися з урахуванням сезонної зміни кольору листя та пишного цвітіння навесні (дуб червоний, клени, сакури, азалії, багрянник японський, і різні форми берез).

На даний момент деякі моменти в саду були змінені власними силами замовників.

Місцезнаходження:
м. Запоріжжя
ukUkrainian