ГромадськіПаркова зона житлового комлексу “Бородіно”

Озеленення комплексу не повинно бути статичним, тому воно створюється так, щоб бути привабливим багато років. Використовуючи деякі спеціальні прийоми в роботі з рослинами, ми маємо можливість змінювати зовнішній вигляд ландшафтних композицій щороку.

В озелененні та благоустрої паркової зони житлового комплексу «Бородіно» пропонується використовувати санітарно-гігієнічні та захисні властивості деревної рослинності.

Ці властивості деревної рослинності проявляються у виділенні бактерицидних і фунгіцидних речовин (фітонцидів), в озонуванні повітря й очищення його від пилу, газів і т.д.

Газон в даному випадку виконує основну функцію пиловловлювання та підвищення вологості, а дерева та чагарники – заповнення кисню, поповнення повітря фітонцидами і поглинання вуглекислого газу.

В озелененні комплексу в основі застосована плавність ліній посадок і використання рослин з округлими формами крон. Це дозволяє візуально згладити всі гострі кути планування доріжок та зелених зон вже зданих в експлуатацію житлових малоповерхових будівель.

Проект був частково реалізований власними силами житлового комплексу.

 

Місцезнаходження:
"Бородіно", м. Запоріжжя
ukUkrainian